Про завод

 
 

Державне підприємство "Дослідний завод зварювальних матеріалів Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона Національної академії наук України" є одним з ведучих підприємств з виробництва зварювальних матеріалів в Україні і країнах СНД.

Завод входить до складу науково-технічного комплексу "Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона" - визнаного в усьому світі наукового центра в області зварювання. Результатом нашого співробітництва з фахівцями Інституту електрозварювання, що мають великий досвід у розробці нових зварювальних матері- алів, стали численні марки електродів, порошкового дроту, плавлених і керамічних флюсів, впроваджені у вітчизняну промисловість.

Наше підприємство має успішний багаторічний досвід роботи в Україні і країнах ближнього зарубіжжя з найбільшими підприємствами суднобудування і судноремонту, енергетичного, нафтогазового і металургій- ного комплексів, машинобудування, а також будівельно-монтажними організаціями.

Завдяки впровадженню нового і постійній модернізації діючого технологічного обладнання, а також високій кваліфікації трудового колективу підприємство змогло не тільки вижити в період становлення ринкової економіки, але і зайняти одне з ведучих місць на ринку зварювальних матеріалів.

Завод має у своєму розпорядженні необхідний комплекс виробничого обладнання і відпрацьованих технологічних процесів, що дозволяють випускати високоякісні зварювальні матеріали. Ми готові розглянути і виконати будь-як замовлення на виготовлення зварювальних електродів, порошкового дроту, флюсів. При цьому, основна наша мета - забезпечення якості продукції, що цілком задовольняє вимогам споживача.

Спеціалізована випробувальна лабораторія заводу оснащена сучасним обладнанням, приладами і методиками, необхідними для виконання вхідного контролю сировинних матеріалів, поточного контролю технологічних процесів і приймально-здавальних випробувань готової продукції. Випробу- вальна лабораторія акредитована на технічну компетентність Національним агентством по акредитації України і має атестат акредитації, а також має технічну компетенцію відповідно до вимог Російського Морського Регістра Судноплавства, підтверджену свідоцтвом.

Вся продукція, що випускається ДП "ДЗЗМ ІЕЗ ім. Є.О.Патона НАНУ", сертифікована в державній Системі сертифікації УКРСЕПРО і має сертифікати відповідності, а також має гігієнічні висновки Головного санепідуправління Міністерства охорони здоров’я України. Ряд марок електродів – УОНИ 13/45, УОНИ 13/55, АНО-6Р мають сертифікати схвалення продукції Російського Морського Регістра Судноплавства.

На заводі діє система управління якістю, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ІSO 9001-2000 і підтверджена сертифікатом відповідності Системи сертифікації УкрСЕПРО.

Пропонуючи Вашій увазі інформацію про завод і його продукцію, сподіваємося бачити Вас у числі наших ділових партнерів.

Девіз ДП «ДЗЗМ ІЕЗ ім. Є.О.Патона НАНУ»

«ГОЛОВНИЙ КОНТРОЛЕР НАШОЇ ПРОДУКЦІЇ – СПОЖИВАЧ»

 
 

Сайт разработан компанией Сайт создан компанией Эффект